Zdrowie

Zdrowy warszawiak

Zdrowie kobiety Szkoły rodzenia, dofinansowanie in vitro, ginekolog bez barier
Zdrowie mężczyzny Poradnie specjalistyczne, in vitro
Zdrowie dziecka Szpitale dziecięce, przychodnie specjalistyczne, szczepienia
Zdrowie seniora Aktywny senior, szczepienia, profilaktyka
 • Kongres Zdrowia Publicznego 2022

  Dziewiąty Kongres Zdrowia Publicznego będzie w całości poświęcony zagadnieniom zdrowia publicznego w Polsce. Rzeczywistość ostatnich trzech lat skłania do analizy sytuacji, w jakiej znajduje się system ochrony zdrowia. Pandemia COVID-19 pokazała, że niektóre rozwiązania – dotąd niemożliwe do wdrożenia – stały się realne.

 • Akcja honorowego oddawania krwi(otwiera się w nowej karcie)

  Zapraszamy wszystkie dorosłe, zdrowe osoby – również ozdrowieńców z COVID-19 – którzy chcieliby oddać krew. Czekamy na Państwa przed urzędem dzielnicy Ursus, pl. Czerwca 1976 roku nr 1, w mobilnym punkcie pobrań w godz. 9:00-14:00. Za organizację punktu odpowiada Klub HDK Ursus PCK Krok po kroku Mobilne punkty krwiodawcze funkcjonują podobnie jak stacjonarne. Całość procesu, w zależności od liczby zgłaszających się osób, powinna zająć od ok. półgodziny do godziny. Pierwszym...

Tablica informacyjna

Konkursy ofert

 • LIS
  07

  Nieruchomości do wynajęcia - SPZZLO Warszawa-Żoliborz

  Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz informuje o powierzchniach w przychodni przy ul. Żeromskiego 13 oraz ul. Elbląskiej 35 do wynajęcia z przeznaczeniem na umieszczenie plakatu. Szczegoły dotyczące najmów w załącznikach.

 • LIS
  04

  Nieruchomości do wynajęcia - SZPZLO Warszawa-Ochota

  Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota ogłasza konkurs na najem powierzchni 358,14 m2 w budynku przychodni przy ul. Wojciechowskiego 58 w Ursusie, z przeznaczeniem na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Szczegóły dotyczące konkursu w załącznikach.

 • LIS
  04

  Nieruchomości do wynajęcia - Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ

  Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ informuje o powierzchni 5,5 m2 w holu głównym, przeznaczonej do najmu na sprzedaż art. apożywczych, napojów i art. higieniczno-kosmetycznych. Szczegóły dotyczące najmu w załączniku.

 • PAŹ
  31

  Ogłoszenie o konkursie ofert na realizację programu edukacji przedporodowej „Szkoła rodzenia” na lata 2023-2025

  Biuro Polityki Zdrowotnej Urzędu m.st. Warszawy informuje o ogłoszeniu konkursu ofert wraz z zaproszeniem do składania ofert na realizację programu edukacji przedporodowej „Szkoła rodzenia” na lata 2023-2025 oraz powołaniu Komisji konkursowej do wyboru ofert. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu mogą Państwo znaleźć w zarządzeniu nr 1639/2022 Prezydenta m.st. Warszawy z 31 października 2022 r. Termin składania ofert w konkursie na realizację ww. programu upływa w dniu 15 listopada 2022 r. o godz. 16:00.