null

Piknik w parku Górczewska – Back to School

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informacyjny. Na zdjęciu Ewa Farna z zamkniętymi oczami opiera się o ścianę w pomarańczowych kolorach. Loga: Dzielnicy Bemowo, Radia Bemowo i BCK.
Autor: Ł. Szczepaniak

Powrót do szkoły wcale nie musi być straszny! Specjalnie na tą okazję park Górczewska zamieni się w strefę piknikową. Dzień zostanie zwieńczony koncertem Ewy Farnej!

Piknik odbędzie się 3 września (w najbliższą sobotę) w godzinach 12-17:00, a od godz. 17:00 w Amfiteatrze Bemowo będziecie mogli posłuchać pięknego głosu Ewy Farnej.

Również SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy będzie miał swój udział w wydarzeniu. Każdy odwiedzający stanowisko będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych m.in. pomiar ciśnienia, pomiar glikemii, pomiary antropometryczne (waga, BMI), a także uzyskać porady np.: na temat zdrowego trybu życia oraz właściwej diety.

Ponadto, przygotowane zostały takie atrakcje jak: animacje, malowanie buziek, konkursy z nagrodami, karaoke, symulator dachowania, pokazy judo, Serwis Rowerowy „Po Godzinach” i wiele innych, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Więcej informacji na Back to School – Bemowo.

Serdecznie zapraszamy!