null

Dzień profilaktyki na Grochowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.10.2022 - 15.10.2022
Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o., Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
Zdjęcie. Lekarz w białym fartuchu z wieloma długopisami w kieszonce oraz stetoskopem.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje specjalistów oraz badania profilaktyczne dostępne w Przychodni Specjalistycznej Szpitala Grochowskiego.

Zarząd i pracownicy Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. zapraszają do udziału w Dniu Profilaktyki na Grochowie. Konsultacje i badania profilaktyczne odbędą się 15 października 2022 r. w godzinach 9:00-13:00 w Przychodni Specjalistycznej Szpitala Grochowskiego przy ul. Grenadierów 51/59. Wszystkich zainteresowanych prosimy kierować się najpierw do rejestracji, gdzie zostaną wskazane dalsze instrukcje.

Pacjenci będą mogli skorzystać w formie bezpłatnej z:

  • konsultacji specjalisty z zakresu onkologii,
  • badań takich jak: USG (m.in. piersi, brzucha, tarczycy), mammografia, badania krwi,
  • porady dietetyka, który skupi się przede wszystkim na przekazaniu podstawowych informacji dotyczących zdrowego trybu życia, odżywiania oraz nauki monitorowania wskaźników np. BMI

Serdecznie zapraszamy.

Ulotka. Przedstawia podstawowe informacje o wydarzeniu. Odnośnik do strony internetowej grochowski.waw.pl. Dzień profilaktyki na Grochowie w dniach 15 października 2022 roku. Jest to sobota w godzinach 9:00-13:00 w szpitalu grochowskim. Bezpłatne badania konsultacja onkologa, badania diagnostyczne usg, mammografia, badania krwi, porady dietetyka. Na dole ulotki podany jest adres Szpitala Grochowskiego imienia doktora medycyny Rafała Masztaka spółka z o o, ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa. Informacja pod numerem 22 51 52 609. Na ulotce przedstawiona jest grafika osoby układającej kwadratowe, drewniane klocki przedstawiające zdjęcia związane ze zdrowiem jak: krzyżyk, krople krwi, głowa, probówki, strzykawki, wzór chemiczny substancji.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.